ריצוף ואמבט
פורטל ריצופים וחדרי אמבטיה המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

אמבטיות

אמבטיות הן פריט חובה בכל בית, לפחות אחת. לפחות. לא משנה עד כמה אנשים לחוצים תקציבית, הם לא מוותרים על אמבטיות. אמבטיות הן לא רק צורך בסיסי הן פינוק. לכן, בשנים האחרונות, החלו לייצר שפע של אמבטיות בכל מיני גדלים שונים שלא היו חלק מהסטנדרטים וכן החלו לייצר אמבטיות המיועדים מראש לג'קוזי. אל תתפשרו על איכות מוצרים אלו, וקנו אותם מחברה מובילה בתחום הברזל והעיצוב. מוצרי החברה כוללים חדרי אמבט, אמבטיות, כלים סניטריים, ריצופים, גבס ומוצריו ועוד, אשר נחשבת ליצרנית כלים סניטריים המובילה בישראלארונות אמבטיה,אמבטיות ברמה הגבוהה ביותר הכולל רמת גימור גבוהה. 
 
אמבטיות גבוהות
 
אנשים גדולים או אנשים גבוהים או סתם אנשים שמאוד מעריכים בילוי זמן איכות באמבטיה החלו לקנות אמבטיות עמוקות במיוחד. הצורך כמובן הוליד ייצור והייצור הוליד צורך. כרגיל - סנדרום הביצה והתרנגולת. אמבטיות גבוהות הן אופטימליות לאנשים בעלי מידות גוף חריגות אבל גם לאנשים שנהנים לשקוע כל כולם במים החמים ובקצף הארומטי הריחני. כל עסק שמייצר או מייבא אמבטיות,אם הוא מכבד את עצמו, מציע דגמים שונים של אמבטיות גדולות במיוחד, עמוקות במיוחד, שטוחות או מעוגלות ועוד. כיום לאמייצרים אמבטיות בגדלים סטנדרטיים כפי שלא מייצרים מזרנים סטנדרטיים או מיטות סטנדרטיות. יש כיום אופציה להתאים מידות של אמבטיות וזה מאפשר להרבה יותר אנשים, שפעם לא ניצלו את האמבטיה בבית בגלל אי התאמה מבחינת מידות הגוף, להנות כיום מרחצות ריחניות באמבטיה.
 
אמבטיות קטנות
 
למי שמוגבל מבחינת גודל החדר (חדר הרחצה) יש פיתרון חדשני שהוא גם רטרו לעבר הרחוק - הכוונה כמובן לאותן אמבטיות קטנות, שנראות כמו חצי אמבט. אלו מאפשרות את כל הפריווילגיות של אמבטיות רק בחסכון משמעותי במקום. איך אומר הפתגם המוכר, דברים טובים מגיעים באריזות קטנות. הכוונה גם לאמבטיות קטנות.
 
אמבטיות פינתיות
 
אמבטיות פינתיות נועדו להעניק לחדר הרחצה תחושה של מרחב, גודל, וזרימה נכונה של אנרגיות. לצד אמבטיות עגולות נהוג לבנות משטחי חרסינה כך שאפשר יהיה להניח נרות ותמרוקים, הן למראה יפה והן לצרכים פרקטיים. אמבטיות פינתיות הן הצעקה האחרונה בענף עיצוב הפנים.
ריצוף ואמבט | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל ריצוף ואמבט © 2017