ריצוף ואמבט
פורטל ריצופים וחדרי אמבטיה המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

בית.

 

 

בונים בית? קדימה, קחו תוכנית, חפשו עכשיו את המידות הנכונות לבית שלכם, את החדרים שאתם רוצים בבית שלכם כמו חדרי שינה, חדרי אמבטיה וכן הלאה וקדימה, קדימה לבנות.

 

נראה לכם מהר מידי? בצדק. בחירת תוכנית לבית שלכם היא משימה לא פשוטה בכלל שיש לעשותה לאחר חקירה נאה ובירורים מעמיקים, כי בכל זאת, בסופו של דבר זה הבית שלכם וחשוב שהוא יענה ויתאים עצמו להית בית לסגנון החיים שלכם, לבנות בית שאפשר לעשות בו את מה שאתם אוהבים לעשות ובית שמרחיק את כל מה שאתם לא אוהבים.

 

בסופו של דבר הבית שלכם הוא המנוחה והנחלה שלכם. לא רוצה להתבטא בחריפות, אבל זו הנחלה הסופית שלנו הבית שלנו. המקום אליו אנו מבקשים לחזור בסוף כל יום ולא חשוב אם זה יום קשה או יום משמח, חשוב מאוד שהנחיתה שלנו בבית תרגיש לנו נחיתה במקום הטבעי ביותר בעולם בו אנו רוצים לסיים את היום.

הבית שלנו הוא המקום בו אנו נושמים למעשה בעולם. עודנו מתרוצצים אל מחוץ לבית שלנו כל היום תרים אחר הפרנסה שלנו בכל מקום ובכל שעה, מוטרדים ודואגים וטורחים לכלכל ולפרנס את עצמנו ואת הבית שלנו ואת בני ביתנו. למעשה, בסופו של דבר אנחנו חיים בעיקר בבית. הולכים לישון בבית ומתעוררים בבוקר מהבית ויוצאים אל העולם.

 

בבית שלנו אנו חיים עם בחירת הלב ועם המשפחה שיצרנו איתו ואותה אנו משכנים בבית שלנו. בסופו של דבר בין כותלי הבית שלנו נמצאים כל היקרים לנו, בין אם זה בני זוגנו היקרים או הילדים שלנו, או סתם כך כל החפצים וההיסטוריה שלנו שאספרנו במרוצת הזמן ואיכסנו בבית שלנו. הבית שלנו מחזיק בתוכו את כל אלו ואל לנו לזלזל בתוכניות לבניית הבית המושלם עליו אנו מפנטזים כל הימים.

 

מתי אהיה מסודר? כשיהיה לי בית. כשיהיה לי בית אז אדע שאני מסודר. עד אז אני תמיד מוטרד. מתי כבר יהיה לי בית? אפילו בתלמוד שלנו אומרים שגבר צריך לבנות את ביתו בגיל 18.

 

בית נאה אשה נאה וחפצים נאים ... כל אלו מרחיבים דעתו של אדם.

הבית שלנו כל כך חשוב שהתוכניות שאנו קונים לתכנון הבית שלנו יעמדו על הציפיות ויתנו מענה לכל השאיפות האסטטיות שלנו מהבית שלנו וכל השאיפות הפונקציונליות. אין די בחשיבות שאנו יכולים לייחס לתהליך זה וראוי שנמצא סוללת אנשי מקצוע טובים שיעזרו לנו להקים את הבית עליו אנו חולמים כל הימים.

 

ריצוף ואמבט | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל ריצוף ואמבט © 2017