ריצוף ואמבט
פורטל ריצופים וחדרי אמבטיה המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

מדריך קניית אסלות לחדר האמבטיה
בחדרי האמבטיה מודרנים מתקינים אסלות מסוגננות ומעוצבות בהקפדה רבה. מגוון האסלות שמוצע לכם שופע פתרונות אסתטיים ופונקציונאליים כמו למשל: אסלות תלויות, שמיכלי המים שלהן מוצנעים ומוסתרים בתוך הקיר וכך מתפנה מקום המאפשר לחלל לקלוט לתוכו אביזרי ריהוט מרהיבים.
יתרונם הבולט של כלים סניטאריים  לחדרי האמבטיה הוא שמרביתם עשויים מחרס , כך שהם בעלי עמידות גבוהה בפני שחיקה וחומרי ניקוי, ומצליחים לשמור על הברק הטבעי שלהם. כיום, הודות לפלאי הטכנולוגיה, נכנסים לתחום האסלות חומרים חדשים כמו פלסטיק, בטון, זכוכית, עץ, חלוקי נחל ועוד. כל אלו מאפשרים חזות ייחודית ומראה לא שגרתי בחדר המהווה לרוב אתגר עיצובי.
לכל חובבי הטרנדים: אתם יכולים לקנות אסלות מטאליות ונוצצות או אסלות מחומרים פלסטיים המגיעים בהדפסים שונים.  זכרו כי דווקא בשל השפע הרב, רצוי  לקנות אסלה איכותיים שלא יהיה צורך להחליפה בשל בלאי מהיר, דהיית צבע או איבוד ברק. מרבית החנויות המציעות לכם אסלות דקורטיביות  מעידות על מכירות שיא של אסלות לבנות.  אך בפועל קיימת גם מגמת עלייה בביקוש לכלים סניטאריים צבעוניים.
אסלה אמורה להיות מעוצבת אך בעיקר לשרת אתכם להיות קלה לתחזוק ונוחה לישיבה.   שקלו קנייה של אסלה במראה המשדר ביתיות אך עם זאת קיים בה מימד של שיק והידור.
אסלות תלויות:  קניית אסלות תלויות היא בחירה מצוינת אם ברצונכם להשיג
מראה נקי ואוורירי כמה שאפשר.
אווירה בחדר האמבט היא עניין שאין להקל בו ראש שכן מדובר בחלל שאמור לפנק אתכם ולגרום לכם לתחושות ביתיות ונעימות. לכן הקפידו שהאסלה המודרנית שתבחרו לא תשדר אווירה תעשייתית או מנוכרת מידי. לבתים מהודרים בעלי חלל אמבט גדול במיוחד יש יותר אפשרויות לשחק עם עיצובי אסלות שכם האסלה יכולה להיות מוצבת במקום רחוק משאר הכלים הסניטאריים. כיום קיימות מגמות של עיצוב אסלות בסגנון קליל ומרחף אך בולטת לא פחות מגמת העיצוב בצבעי שחור בסגנון הבארוק, אסלות אלו מעט יותר נועזות ובעלות מאה תיאטראלי. 
עיצוב אופטימאלי של אסלות הולך יד ביד עם פונקציונאליות. מחקר , פיתוח וטכנולוגיות מתקדמות בייצור חומרים ואופני חיתוך החומר אפשרו לדמיונם המפותח של המעצבים ליצור מוצרים אוונגרדים ומרעננים כמו מושב אסלה הפתוח משני צידיו ובנוי כמסגרת מרובעת עם הדפס פרחוני. מדובר באסלה קומפקטית המתמקמת היטב בחלל, מבלי לצרוך מקום מיותר, והיא כלל לא מאבדת מתכונות הנוחות על חשבון היופי.
נוסטאלגיה בשירותים:  חנויות של מעצבים מציעות לכם אסלות בסגנון רטרו ובקווים מעוגלים ורכים.
אסלה חשמלית: לאוהבי פריצות הדרך בתחומי העיצוב השונים קיימת  האסלה החשמלית שהיא בעלת מנגנון מובנה שמאפשר את כניסתם ויציאתם של המים ללא חיבור ישיר לאחד מקירות האמבטיה. מנגנון זה למעשה מאפשר למקם את האסלה בכל מקום בחלל.


ריצוף ואמבט | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל ריצוף ואמבט © 2017