ריצוף ואמבט
פורטל ריצופים וחדרי אמבטיה המוביל בישראל
דף הבית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים פרסם כאן
                     
                     
                   

התקנת המקלחון

לאחר בחירת דגם המקלחון התואם את דרישותיכם ונוחיותכם עליכם להתקינו- חשוב לוודא כי ההתקנה תיעשה על ידי מתקין מורשה מטעם החברה היצרנית או משווקת. שני הגורמים המבטיחים התקנה ראויה וטובה של המקלחון תוך הקפדה על איטומו המוחלט ועל יציבותו.

התקנת המקלחון יכולה להתבצע על גבי אגנית או ישירות על- גבי הרצפה. בשני המקרים יש לוודא הכנה נאותה של פני השטח: בהתקנה ישירה על הרצפה חשוב שתקפידו על שיפועי ריצוף מתאימים לצורכי ניקוז וכמו כן על קיבוע איכותי  של פרופיל האטימה התחתון.  התקנת אגנית המקלחון מחייבת לבטן ולפלס את שטחה התחתון למען עגינה טובה לרצפה. ניתן גם ליצור הגבהה של פני השטח, להתקין את האגנית עליה, ולחפות את הפנל באריחים זהים לאריחי הריצוף.

קיבועו של  המקלחון לקיר מתבצע באמצעות ברגים מנירוסטה, ובמרווחים שנוצרו (בין ציר הדלת ובין פרופיל המקלחון, כמו גם בינו ובין הקיר) צריך להתקין פסי אטימה - כדי שמים לא יזרמו דרכם. להשגת היציבות הנדרשת נדרשים פרופילים/צירים עליונים שאותם אפשר לנצל גם לצרכים אחרים, דוגמת פרופיל פנימי שמוצאו בקיר המקלחון והוא מקובע לקיר החדר ומשמש כמתלה למגבות.

התקנת <a href='/Websites/Category.aspx?id=164&ca=150' title='מקלחון'>מקלחון</a> איכותי ומעוצב

עיצוב המקלחון

עיצוב הוא עניין חסר גבולות- תוכלו לבחור מתוך קשת רחבה של דגמים וצורות שונות - מקלחונים חזיתיים, פינתיים או קטומים, מעוגלים ובחלוקות מגוונות של דלתות וקירות.

המראה העכשווי שם דגש רב על שימוש בזכוכית שקופה ומיעוט פרופילים, מה שיוצר חזות נקייה ומאווררת, בהתאם למגמת עיצוב הבית בכלל.

העיצובים השונים כוללים מגוון אפשרויות של אבזור משלים למקלחונים כמו למשל: מתלי- מגבות, מוטות הכוללים מדפונים להנחת מכלי סבון, פריטים נחוצים וכד''. דגמים משופרים במיוחד אף כוללים תוספות ייחודיות כמו ארונות מדפים המותקנים משני צדיו של המקלחון.

מקלחוני מסאז'' מוכנים

בשוק קיימות היום יחידות הכוללת את כל האלמנטים הנדרשים לאפקט העיסוי, והן מותקנת על גבי הקיר ללא שום צורך בחיבורים מיוחדים, לבד מחיבור "רגיל" לברזי המים. היחידה עשויה מחומר אקרילי נוח לניקוי ויש בה ג''טים מתכוונים, ראש מקלחת מסאז'' מתכוונן ,מקלחת יד נשלפת ויחידת ברז מאובזרת. כמו כן היחידה כוללת מדפים נוחים מזכוכית להנחת סבון והשמפו . אפשרות נוספת , מוצעת בדמות יחידות מקלחון עצמאיות, אשר משלבות מערכות סאונה רטובה ויבשה ומערכת עיסוי. היחידות הללו  מאובזרות היטב והן כוללות מושב מובנה, מספר ג''טים רב, מערכת ברזים מתכווננת אשר  ניתנת לוויסות ואף מיני פינוקים אחרים כתאורה פנימית, מדפי אחסון נוחים ואפילו רדיו.

טיפול ואחזקה

 כפי שכולכם יודעים המים בארץ "קשים" ומותירים אחריהם כתמים של אבנית לבנבנים שקשה מאד להיפטר מהם. דרך טובה להילחם בתופעה היא התקנת מערכת לטיהור מים כפתרון דירתי מקיף. ללא מערכת שכזו אתם תדרשו לנקות בעצמכם את קירות הזכוכית בעזרת חומצת לימון או להשתמש במלח. למי מכם שרכש מקלחונים מפרספקס טיפ קטן: מרחו את הקירות והדלתות בשמן תינוקות – בטרם השימוש.

 
 

ריצוף ואמבט | אודות החברה | פרסם באתר | הוסף למועדפים
  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל ריצוף ואמבט © 2017